Szanowni Państwo, Członkowie PECSA,

 

w imieniu Polskiego Stowarzyszenia Badań Wspólnoty Europejskiej (PECSA), Katedry Studiów Politycznych i Katedry Unii Europejskiej im. Jeana Monneta Kolegium Ekonomiczno-Społecznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Fundacji Konrada Adenauera w Polsce, Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Instytutu Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Partnerów mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w PECSA International Conference “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, która odbędzie się w dniu 05.12.2019 r., o godz. 9.00, w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, al. Niepodległości 128, bud. C, Aule I i II.

Konferencja została objęta Honorowym Patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Wydarzenie wpisuje się w projekt EUSHARE – “Connecting the European Union of Shared Aims, Freedoms, Values and Responsibilities”, który jest realizowany przez PECSA przy współfinansowaniu Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+.

 

Program konferencji znajdą Państwo na stronie www pod adresem: http://www.pecsa.edu.pl/index.php/en/conferences-conferences/international-conference-2019

Zachęcamy do rejestracji on-line do 3.12.2019 r.

 

Językiem obrad jest język angielski. Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o przekazanie niniejszego zaproszenia Państwa Koleżankom i Kolegom oraz wszystkim osobom zainteresowanym problematyką europejską, a także – jeśli to możliwe – opublikowanie zaproszenia / informacji o konferencji na stronach internetowych Państwa instytucji i w mediach społecznościowych (np. Facebook, Twitter).

 

Więcej informacji:

Strona www PECSA: http://www.pecsa.edu.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/stowarzyszeniepecsa/

Twitter: https://twitter.com/pecsa_eu

 

Kontakt:  biuro@pecsa.edu.pl

 

Z poważaniem,

Zarząd PECSA