Artykuł pracowników Katedry wyróżniony podczas międzynarodowej konferencji

W dniach 14-16.11 dr Martyna Wronka-Pośpiech uczestniczyła w III Ogólnopolskim Zjeździe Katedr Przedsiębiorczości organizowanym przez Katedrę Przedsiębiorczości i Systemów Zarządzania oraz Centrum Przedsiębiorczości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz w międzynarodowej konferencji "Przedsiębiorczość w XXI wieku. Oblicza i perspektywy" organizowanej przez Centrum Przedsiębiorczości WZ UW.

W trakcie konferencji dr Martyna Wronka-Pośpiech zaprezentowała artykuł „*Does Socioemotional Wealth matter for Competitive Advantage? A case of polish Family Businesses*” (współautorzy: dr hab. Katarzyna Bratnicka-Myśliwiec i dr hab. Tomasz Ingram). Artykuł ten został wyróżniony nagrodą „DISTINGUISHED PAPER AWARD” Autorom serdecznie gratulujemy!