Spotkanie z prof. Jindrą Peterkovą

W dniu 21.11.2019r. w Katedrze Przedsiębiorczości i Zarządzania Innowacyjnego odbyło się spotkanie z gośćmi z Uniwersytetu Technicznego z Ostrawy: prof. Jindrą Peterkovą, kierownikiem Katedry Przedsiębiorczości (z Wydziału Ekonomicznego), której towarzyszyła doktorantka Ing. Katarzyna Czerna. W rozmowach uczestniczyły dr hab. Teresa Kraśnicka, prof. UE  i dr hab. Izabella Steinerowska-Streb, prof. UE. Odbyło się także krótkie spotkanie gości z Dziekanem Szkoły Studiów I i II stopnia – dr hab. Grzegorzem Głodem, prof. UE.

Spotkanie z naszymi Gośćmi poświęcone było prezentacji kierunków badań prowadzonych przez oba zespoły oraz wypracowaniu planu współpracy na najbliższe lata. Najwięcej uwagi poświęcono omówieniu propozycji wspólnych projektów badawczych i dydaktycznych, aby kontynuować wieloletnią współpracę obu Katedr, poszukując jej nowych form.