Sukces naszych studentów !

Pani Magdalena Tuora oraz Pan Paweł Płonka - członkowie Studeckiego Koła Naukowego Transportu działającego przy Katedrze Transportu Wydziału Ekonomii zajęli I miejsce w konkursie na najlepszy referat III-ciej Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej Turystyki ECONFTOUR2019 zorganizowanej w dniach 11-13 kwietnia 2019r. przez Studenckie Centrum Badań Turystycznych EXPLORERS działające przy Katedrze Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Pani Magdalena Tuora i Pan Paweł Płonka podczas konferencji zaprezentowali referat pt. Wybrane bariery rozwoju turystyki rzecznej w Polsce.

Artykuł pod tym samym tytułem został opublikowany w monografii pokonferencyjnej: P. Płonka, M. Tuora: Wybrane bariery rozwoju turystyki rzecznej w Polsce, w: Kierunki rozwoju współczesnej turystyki, red. Agnieszka Niezgoda oraz Łukasz Nawrot, Wydawnictwo Proksenia, Kraków 2019, s. 111-122, ISBN 978-83-60789-72-8.