Warsztaty z programu Excel ze specjalistą DB AG

10 maja 2020 r. Google Meet Organizacja warsztatów z Excela dla studentów kierunku Logistyka. Warsztaty pt. Analityczny ból głowy czyli jak ułatwić sobie życie tabelami przestawnymi? Prowadzone przez praktyka, specjalistę od DB AG od baz danych Pana Krzysztofa Czaję w formie zdalnej przez Google Meet. W warsztatach wzięło udział 38 osób.

Warsztaty z programu MS Excel

25.04.2018 r. Organizacja ogólnouczelnianych warsztatów z programu MS Excel , które zostały przeprowadzone przez niezależnego specjalistę, naszego absolwenta Pana Krzysztofa Czaję z firmy DB Cargo.

Szkolenie dla studentów z podstaw programu AutoCAD

9.06.2017 r. sala 4/14@ Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych Uniwersytet Ekonomiczny w  Katowicach

Organizacja szkolenia dla studentów z podstaw programu AutoCAD (wydarzenie ogólnouczelniane)

Szkolenie poprowadził pan mgr inż. Łukasz Kosobucki - serdecznie dziękujemy!

Rok 2014

• 4.04.2014 r. CNTI UE Katowice Zorganizowanie ogólnouczelnianego wykładu gościnnego specjalisty z dziedziny kodów kreskowych Pani Agaty Horzeli z Instytutu Logistyki i Magazynowania w Poznaniu pt. Kreski, spacje, cyfry…Jakie informacje kryje w sobie kod kreskowy, a co zawiera TAG RFID?

• 14.05.2014r. CINiBA Szymon Jonczyk, Prezentacja na temat SKNT „Transport is our passion” w j.angielskim i powitanie studentów przybyłych na uczelnię ze Stanów Zjednoczonych z Uniwersytetu Northern Iowa

• Współpraca z Trans.edu w ramach wykładów eksperckich TransEdu.