Nadchodzące wydarzenia

  • Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na wykład ekspercki pt.: "Jak napisać swój pierwszy artykuł naukowy?", który poprowadzi dla nas Pani Profesor Ewa Ziemba! "Pierwsza wyprawa naukowa to jak pierwsza wyprawa w góry. Pasja, samozaparcie, dążenie do celu, pokonywanie trudności i w końcu osiągnięcie celu i radość." Głównym celem spotkania jest zachęcić młodych studentów oraz pracowników naukowych do samorealizacji i próbowania swoich sił w zdobywaniu dziedzin nauki. Ponadto wykład ma nakierować w jaki sposób zacząć pracę nad artykułem naukowym oraz co jest największym wyzwaniem w pisaniu artykułów. Wykład odbędzie się 22 marca 2021 r. o godzinie 18.00 za pośrednictwem platformy Google Meet. Na wykład obowiązują zapisy! Link do formularza zapisowego: forms.gle/i6HJFndxsxkcujtA9. Tego wydarzenia nie można przegapić!

 

Plakat, na którym jest zdjęcie prelegenta, tytuł wykladu oraz logo Koła

 

  • Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład ekspercki! Tym razem dr hab. Remigiusz Napiecek, prof. UEP, będący jednocześnie przedstawicielem CIMA Poland przybliży nam kwestie związane kwalifikacjami CIMA oraz tematykę rachunkowości zarządczej. Wykład odbędzie się 31 marca br. o godzinie 17.00 za pośrednictwem platformy Google Meet. Na wydarzenie obowiązują zapisy. Link: forms.gle/bMvU3cn1jBXckEsw5

 

Plakat, na którym jest zdjęcie prelegenta, tytuł wykladu oraz logo Koła

 

  • Jesteśmy w trakcie uzgadniania terminów warsztatów dotyczących audytu, które poprowadzi EY. Zachęcamy do śledzenia strony oraz konta Koła Naukowego na facebooku, gdzie opublikujemy wkrótce szczegółowe informacje.
  • W połowie kwietnia rozpoczniemy warsztaty z prowadzenia ksiąg rachunkowych w programie Sage Symfonia. W najbliższym czasie opublikujemy szczegółowe informacje, harmonogram warsztatów wraz z linkiem do zapisów. Zachęcamy do śledzenia strony oraz konta Koła Naukowego na facebooku.