Ostatnie działania

 

 

  • marzec 2020 - W związku z epidemią musieliśmy zawiesić warsztaty i spotkania tematyczne. W zamian aktywizujemy się za pomocą portali społecznościowych. Jedną z aktywności są cykliczne zagadki publikowane na stronie KN na facebooku.
  • Po stresach związanych ze zdawaniem sesji zimowej ruszyliśmy z warsztatami tematycznymi. Pierwszy warsztat odbył się 27 lutego i przedstawiał podstawy obsługiwania i księgowania w programie Symfonia. Chętnych nie brakowało tak samo jak i chęci, na szczęście sale komputerowe są duże i każdy mógł pracować na „swojej firmie”! Warsztaty trwały prawie 3 godziny, a mogłyby i dłużej, gdyby nie późna pora. Czekamy na więcej!
  • Pierwszy wykład ekspercki z cyklu: „Przedsiębiorstwo w warunkach postępującej globalizacji” odbył się 6 grudnia 2019 roku i przyniósł nam dawkę merytorycznej i praktycznej wiedzy przyniesionej przez przedstawicieli Kancelarii Fix Up z Katowic!

Wykład ten na terenie naszej Alma Mater przyciągnął całkiem sporo słuchaczy. Tym razem tematyka wykładu eksperckiego skupiała się na kwestiach związanych z restrukturyzacją przedsiębiorstwa. Przedstawiany case study w przystępny sposób przybliżał różne sposoby przeprowadzenia restrukturyzacji przedsiębiorstwa oraz newralgiczne punkty podczas tego procesu. Dziękujemy jeszcze raz za obecność wszystkim słuchaczom i pani adwokat Sandrze Duch.

                            

  • Jak dobrze wszyscy wiemy najlepsze są wydarzenia niezaplanowane. Takim przykładem i pierwszą akcją non-profit KN Glob-Fin w roku akademickim 2019/20 okazała się zorganizowana przez naszą wiceprezes - Agę Konior - akcja na rzecz fundacji DKMS. Celem wydarzenia było poszukiwanie potencjalnych dawców szpiku na naszej uczelni. Członkowie naszego Koła brali w niej aktywny udział jako wolontariusze, a część z nich nawet dołączyła do bazy dawców. W trwającej tydzień akcji zarejestrowały się 72 osoby!

 


  • Inauguracyjne spotkanie KN Glob-Fin odbyło się 29 listopada 2019 roku i przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Pojawiło się ponad 60 osób!!! Mimo tak licznej frekwencji nadal zapraszamy każdego, kto chce z nami współtworzyć liczne akcje i wydarzenia, a zaznaczamy, grafik wydarzeń pęka w szwach.