Pracownik Katedry Rachunkowości mgr Ewelina Papaj-Wlisłocka reprezentowała UE na Konferencji Międzynarodowej w Zagrzebiu

Pracownik Katedry Rachunkowości mgr Ewelina Papaj-Wlisłocka reprezentowała Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach podczas Międzynarodowej Konferencji Naukowej „36 th International Scientific Conference on Economic and Social Development –Builiding Resilient Society”, która odbyła się w dniach 14-15 grudnia 2018r. w Zagrzebiu.

Współorganizatorami konferencji był: Wydział Prawa i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, University North oraz Economics and Social Sciences Sale - Mohammed V University in Rabat. Konferencja została także objęta honorowym patronatem przez prezydent Chorwacji Kolindę Grabar – Kitarovic. Podczas konferencji mgr Ewelina Papaj-Wlisłocka wygłosiła referat pt.  „Non-financial information disclosures and CSR reporting versus the information asymmetry problem”.