Nagrody Rektora dla Pracowników Katedry

W dniu 12.11.2014 r. zostały wręczone nagrody Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pracownicy Katedry, którzy zostali wyróżnieni nagrodami:

Dr hab. Jerzy Michnik nagroda Rektora stopnia I "za szczególne osiągnięcia naukowe uzyskane w 2013 roku".

Dr hab. Tomasz Wachowicz nagroda Rektora stopnia I "za szczególne osiągnięcia naukowe uzyskane w 2013 roku".

Prof. dr hab. Tadeusz Trzaskalik nagroda Rektora stopnia II "za osiągnięcia naukowe związane z powstaniem pierwszego czasopisma specjalistycznego "Multiple Criteria Decision Making" wydawanego w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach".

Prof. UE dr hab. Maciej Nowak nagroda Rektora zespołowa stopnia III, "za przygotowanie i opracowanie wniosku o nadanie Wydziałowi Informatyki i Komunikacji uprawnień do prowadzenia kształcenia na poziomie studiów II stopnia".

Dr Bogdan Ciupek nagroda Rektora stopnia III "za przygotowanie samooceny kierunku Informatyka i Ekonometria".