Pracownicy Katedry uczestniczyli w The 15th International Conference on Operational Research

W dniach 24-26 września 2014 pracownicy Katedry Badań Operacyjnych uczestniczyli w The 15th International Conference on Operational Research KOI 2014 w Osijek (Chorwacja) organizowanej przez Croatian Operational Research Society (CRORS), Faculty of Economics in Osijek, and Department of Mathematics, University of Osijek.

Na konferencji zaprezentowany został referat autorstwa prof. dr hab. Tadeusza Trzaskalika oraz prof. UE dr hab. Macieja Nowaka pt. „An Application of Interactive Multiobjective Dynamic Programming in Project Portfolio Selection”.

Na zdjęciu (od lewej): prof. dr hab. Tadeusz Trzaskalik, prof. dr. sc. Marijana Zekic-Susac, University of Osijek, Croatia (przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Konferencji), prof. UE dr hab. Maciej Nowak.