Profesorowie kanadyjscy uczestniczą w Seminarium naukowym Katedry Badań Operacyjnych

W dniu 17.06.2015 r. o godz. 17.00 w sali 2.19@ (CNTI) odbędzie się comiesięczne otwarte seminarium naukowe Katedry Badań Operacyjnych. Prelegentami będą profesorowie kanadyjscy: profesor Gregory Kersten z John Molson School of Business, Concordia University w Montrealu oraz profesor Kazimierz Zaraś z Université du Québec.

Program seminarium:

Profesor Gregory Kersten "If I tell the truth, I get a worse contract and you'll be less satisfied with it".

Profesor Kazimierz Zaraś "Interaktywne modelowanie preferencji na dwóch poziomach zarządzania na przykładzie przygotowania planu dla północnych terytoriów prowincji Quebec"

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: katedra.bo@ue.katowice.pl