Stopień doktora habilitowanego dla dr Sebastiana Sitarza

Uchwałą z dnia 15 grudnia 2014 oku, Rada Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego podjęła decyzję o nadaniu doktorowi Sebastianowi Sitarzowi stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinie ekonomia.

Dr hab. Sebastian Sitarz od wielu lat współpracuje z Katedrą Badań Operacyjnych. Początkiem tej współpracy była rozprawa doktorska przygotowywana pod kierunkiem prof. Tadeusza Trzaskalika. Dr hab. Sebastian Sitarz aktywnie uczestniczy w konferencjach i seminariach naukowych organizowanych przez naszą katedrę, podczas których wielokrotnie prezentował wyniki swoich badań. Uczestniczy również w badaniach w ramach projektów realizowanych przez Katedrę Badań Operacyjnych. Jest autorem wielu publikacji przygotowywanych wspólnie z prof. Tadeuszem Trzaskalikiem.

Serdecznie gratulujemy!