Główna nagroda za najlepszą pracę magisterską pod opieką promotorską Kierownika Katedry

Miło na poinformować, że mgr Magdalena Kawecka otrzymała nagrodę główną w konkursie organizowanym przez firmę StatSoft Polska na najlepszą pracę magisterską napisaną przy wykorzystaniu oprogramowania Statistica.

Promotorem pracy zatytułowanej „Zastosowanie wybranych metod wielowymiarowej analizy do oceny sytuacji młodych ludzi na runku pracy w wybranych krajach Unii Europejskiej w latach 2000-2018” i obronionej na Wydziale Informatyki i Komunikacji była Pani prof. dr hab. Grażyna Trzpiot.

Nagrodą dla Wydziału Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach promującego pracę jest szkolenie zamknięte Statistica – kurs podstawowy dla grupy pracowników Wydziału.

Serdecznie gratulujemy!