Pracownik Katedry odbiera dyplom habilitacyjny podczas Jubileuszowego Święta Uczelni

Dnia 11 stycznia 2022 r. obchodziliśmy Jubileuszowe, 85 Święto Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Podczas uroczystości, która odbyła się w murach Naszej Alma Mater i zgodnie z tradycją, wręczono dyplomy doktorom i doktorom habilitowanym, profesorom honorowym, a także Wybitnym Absolwentom.

Miło nam poinformować, że wśród tegorocznych promowanych znalazł się pracownik Katedry, dr hab. Dominik Krężołek, który odebrał z rąk JM Rektor, prof. dr hab. inż. Celiny Olszak dyplom habilitacyjny, potwierdzający uzyskanie na podstawie osiągnięcia naukowego "Zastosowanie wielowymiarowych modeli statystycznych w analizie ryzyka na rynku metali" stopnia naukowego doktora habilitowanego w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie naukowej Ekonomia i Finanse, nadanego w dniu 20 maja 2021 r.

Serdecznie gratulujemy!

Więcej informacji na temat promocji doktorskich i habilitacyjnych znaleźć można tutaj.