AS Radio z prestiżowym wyróżnieniem

W trakcie 5. Jubileuszowej Krajowej Konferencji Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich (OFMA), rozgłośnia AS Radio otrzymała wyróżnienie okolicznościowe, przyznane „za aktywną współpracę na rzecz popularyzacji wśród studentów podstaw wiedzy ekonomicznej i zagadnień związanych z bankowością, finansami, rynkiem pracy i cyberbezpieczeństwem”. Warszawski Instytut Bankowości, koordynujący działania OFMA, docenił w szczególności zaangażowanie zespołu AS Radio w rozwój cotygodniowej audycji „3 grosze o ekonomii". Przez blisko 3 lata, w największych ośrodkach akademickich w Polsce wyemitowano ponad 150 odcinków tego programu. Obecnie jest on dostępny na antenach 9 rozgłośni studenckich a także, w formie podcastów, w serwisie Spotify.