Dzień Otwarty z udziałem studentów kierunku Informatyka i Ekonometria oraz Koła Naukowego SIZ

Dnia 26 listopada 2019 r. w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbył się Dzień Otwarty. Wydarzenie to ma na celu zachęcenie kandydatów do studiowania w naszej Uczelni. W tym roku odwiedzili nas uczniowie z 25 szkół z 16 śląskich miejscowości. Pracownicy Katedry Informatyki pod kierunkiem prof. Małgorzaty Pańkowskiej, tj. dr hab. inż. Anna Sołtysik-Piorunkiewicz i dr Edyta Abramek oraz dr Agata Gluzicka, manager kierunku Informatyka i Ekonometria także aktywnie włączyli się w przygotowania do wizyty przyszłych kandydatów na studia.

Dr Agata Gluzicka, manager kierunku Informatyka i Ekonometria i studenci reprezentujący kierunek aktywnie wzięli udział w wydarzeniu, odpowiadając na pytania kandydatów odnośnie do specjalności realizowanych na kierunku Informatyka i Ekonometria. Z ramienia specjalności Analityka danych studentów reprezentowali: Łukasz Kurpanik, Adrian Moś, Bartłomiej Palka oraz Aleksandra Wącirz. Z ramienia specjalności Inżynieria Wiedzy studentów reprezentowali: Eliza Bachniak i Jadwiga Piaśnik. Natomiast specjalność Biznes Elektroniczny oraz Koło naukowe Systemów Informatycznych Zarządzania reprezentowały: Jesika Gralak oraz Sylwia Jaroń.

Serdecznie dziękujemy za udział w Dniu Otwartym 2019, a kandydatów zapraszamy na kolejne edycje.

(od lewej: Łukasz Kurpanik, dr Agata Gluzicka, Adrian Moś)

Zdjęcie pobrane ze strony: