XXVI Forum Młodych Mistrzów zakończyło się sukcesem naszych studentów

W dniach 24-25 września 2020 roku odbyło się XXVI Forum Teleinformatyki, zatytułowane "System Informacyjny państwa wobec globalnej transformacji cyfrowej", które ze względu na COVID-19 – zostało zorganizowane w formule online. W tegorocznym Forum aktywnie uczestniczyli studenci Kolegium Informatyki i Komunikacji Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - Katarzyna Zając oraz Tomasz Kubik, a także opiekun naukowy ich prac, Pani dr Edyta Abramek.

Pani Katarzyna Zając, autorka pracy „Analiza rynku pracy w kontekście nowych zawodów związanych z mediami społecznościowymi", została Laureatką ogólnopolskiego „Konkursu Forum Młodych Mistrzów - 2020", towarzyszącemu XXVI Forum Teleinformatyki oraz została nagrodzona w kategorii: „Najlepsza praca z zakresu aspektów ekonomicznych informatyzacji".

Pan Tomasz Kubik, autor pracy „Tworzenie koncepcji innowacyjnych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem design thinking", otrzymał Wyróżnienie w ogólnopolskim „Konkursie Młodych Mistrzów - 2020", towarzyszącemu XXVI Forum Teleinformatyki.

Gratulujemy sukcesów!

Dodatkowe informacje zamieściło również Biuro Rektorskie. Informację można znaleźć tutaj