Inauguracja programu Top Young 100

12 kwietnia 2018 r. w budynku CNTI odbyła się konferencja inaugurująca program Top Young 100, w której udział wzięli przedstawiciele firm logistycznych, studenci, mentorzy oraz pracownicy wiodących polskich uczelni. Program został objęty patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Top Young 100 jest ogólnopolską inicjatywą skierowaną do najlepszych studentów logistyki w Polsce. Tworzony przez trzy środowiska: biznesowe, akademickie oraz studenckie, ma na celu wykreowanie w Polsce silnego centrum kompetencji logistycznych na skalę Europy poprzez m.in. wsparcie i promocję młodych talentów.

Top Young 100

Naszą uczelnię w programie reprezentują studenci: Sylwia Brączek, Marek Bulwicki, Kacper Caniboł, Mateusz Ciupak, Artur Gaweł, Monika Głębocka, Wiktoria Jagusiak, Katarzyna Kazimierska, Krzysztof Koper, Klaudia Majerska, Karolina Salamon, Kinga Skrzyszowska, Magdalena Tuora, Dorota Urbańczyk oraz Anna Woźnica.

Serdecznie gratulujemy przejścia dwuetapowego procesu rekrutacyjnego i życzymy owocnej pracy w ramach programu!

Wydarzenie na Facebooku