Międzynarodowy projekt "Smart City Logistics Concept"

W dniach 18-22 listopada 2018 r. Katedra Logistyki Społecznej była jednym z organizatorów międzynarodowego projektu pt. „Smart City Logistics Concept”. W ramach projektu studenci oraz wykładowcy z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, HTW Saar z Niemiec oraz Metropolia University of Applied Science z Finalndii wspólnie pracowali nad modelem inteligentnego miasta. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w projekcie reprezentowali studenci kierunków Logistyka oraz International Business. Uczestnicy pracowali w międzynarodowych drużynach, dzięki czemu nie tylko mogli rozwijać swoją wiedzę z zakresu logistyki miasta, ale także umiejętności interpersonalne.

Projekt Smart City Logistics Concept został zorganizowany przez dr Sebastiana Twaroga z Katedry Logistyki Społecznej oraz mgr Martę Grybś-Kabocik z Katedry Badań Konsumpcji wraz z Kołem Naukowym Awarnet Club działającym przy Katedrze Badań Konsumpcji.