Zdalne zwiedzanie spółki Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. w Tychach

W dniu 25.01.2021 studenci kierunku Logistyka w ramach prowadzonego przez dr. Sebastiana Twaroga oraz dr. Rafała Otrębę przedmiotu "ekologistyka" mieli możliwość zdalnego zwiedzenia jednego z najnowocześniejszych i innowacyjnych przedsiębiorstw zajmujących się kompleksową usługą gospodarowania odpadami - spółki Master - Odpady i Energia Sp. z o.o. Dla Studentów zajęcia te były ponadprzeciętną okazją skonfrontowania wiedzy teoretycznej z praktyką gospodarczą w obszarze prowadzonego przedmiotu. Po wirtualnym zwiedzaniu Międzygminnego Zakładu Kompleksowego Zagospodarowania Odpadów Komunalnych oprowadziły Pani Danuta Gul - Główny specjalista ds. ochrony środowiska oraz Pełnomocnik Zintegrowanego Systemu Zarządzania ISO EMAS oraz Małgorzata Ryt - Kierownik ds. promocji i edukacji. Ponadto, Pani Danuta Gul, wyczerpująco wprowadziła w portfolio funkcjonowania spółki Master - Odpady i Energia, jak również udzieliła odpowiedzi na nurtujące pytania z obszaru ekologii, zarządzania i logistyki.