Wykłady pracownika Katedry dla uczniów ZSTiO nr 3 w Katowicach

W piątek 18 czerwca br. pracownik Katedry Zarządzania Marketingowego i Turystyki dr Joanna Wiechoczek wygłosiła dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 3 im. E. Abramowskiego w Katowicach dwa wykłady.

Celem pierwszego wykładu pt. „Zastosowanie gier reklamowych w komunikacji marketingowej przedsiębiorstw” było zapoznanie uczniów z możliwościami wykorzystania gier elektronicznych w działaniach marketingowych, szczególnie komunikacyjnych, przedsiębiorstw operujących w różnych branżach. Drugi wykład pt. „Ekonomia współdzielenia jako nowy model biznesu przedsiębiorstw” miał z kolei na celu przybliżenie uczniom idei i form ekonomii współdzielenia, przesłanek jej rozwoju oraz głównych warunków jej implementacji  w działalność biznesową przedsiębiorstwa.

W wykładach przeprowadzonych zdalnie wzięli udział uczniowie z pierwszych, drugich i trzecich klas (łącznie z 10 klas) wraz z nauczycielami.