Relacja z warsztatów Koła Naukowego HRD w Technikum TEB Edukacja

4 marca 2020 r.  pracownicy Katedry Zarządzania Zasobami Ludzkimi: mgr Łucja Waligóra, mgr Krzysztof Wąsek i mgr Daniel Gajda oraz studentki Koła Naukowego Human Resource Development,  mieli przyjemność odwiedzić placówkę Technikum TEB Edukacja w Tychach. W ramach spotkania uczniowie II klasy Technikum Organizacji Reklamy mieli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną Uniwersytetu Ekonomicznego w  Katowicach, a także dowiedzieć się więcej o działalności Koła Naukowego HRD. Ponadto, studentki Marta Lewandowska, Magdalena Lupa i Małgorzata Korabik przeprowadziły „Wyrolowane warsztaty", które pozwoliły uczniom pogłębić wiedzę z zakresu pracy w grupie, ról zespołowych i skutecznej komunikacji. Podczas spotkania uczniowie mieli okazję uczestniczyć w różnego rodzaju zadaniach, testach i quiza, a najbardziej aktywni uczestnicy otrzymali drobne upominki ufundowane przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Współpraca z tak kreatywnymi i otwartymi osobami była dla nas czystą przyjemnością. Liczymy, że w najbliższym czasie będziemy mieć okazję do przeprowadzenia podobnych spotkań z uczniami.