Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrody Rektora dla pracowników Katedry Bankowości i Rynków Finansowych

12 października 2018 r. z okazji Dnia Edukacji Narodowej JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wręczył wyróżniającym się nauczycielom i naukowcom medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrody Rektora. Wśród nagrodzonych znaleźli się pracownicy Katedry Bankowości i Rynków Finansowych.

Medal Komisji Edukacji Narodowej otrzymała dr Aleksandra Nocoń za zasługi dla oświaty i wychowania.

Nagrody Rektora za wybitne osiągnięcia naukowe i naukowo-dydaktyczne w roku 2017 otrzymali:

Dr Bożena Frączek – Nagroda Rektora indywidualna I stopnia

Dr Monika Klimontowicz – Nagroda Rektora indywidualna I stopnia

Dr Aleksandra Nocoń – Nagroda Rektora indywidualna III stopnia

Dr Łukasz Szewczyk – Nagroda Rektora indywidualna III stopnia oraz Nagroda Zespołowa III stopnia za przygotowanie Ankiety jednostki, w wyniku której Wydział uzyskał Kategorię A