Wyróżnienie InterStar 2017 dla młodego naukowca

1 czerwca br. podczas Dnia Internacjonalizacji po raz trzeci wręczono prestiżowe wyróżnienie InterStar 2017 dla młodych naukowców za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni.

Dzień Internacjonalizacji to inicjatywa mająca na celu przekazanie społeczności akademickiej najnowszych informacji na temat możliwości finansowania badań naukowych oraz innych przedsięwzięć w kraju i za granicą, ofert stypendialnych i grantów.

W programie oprócz licznych prelekcji dotyczących możliwości pozyskiwania środków na projekty naukowo-badawcze przewidziano także wręczenie wyróżnień za szczególny wkład w umiędzynarodowienie Uczelni - InterStar 2017.

Wyróżnienie z rąk Prorektora ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomira Smyczka otrzymała  dr Aleksandra Nocoń.

Wybierając laureatów brano pod uwagę ilość publikacji zagranicznych, ilość wyjazdów zagranicznych oraz uczestnictwo w projektach międzynarodowych - zarówno dydaktycznych, jak i naukowych.

Serdecznie gratulujemy!