Aktualności i spotkania KN 'Synergia'

KN Synergia wraz z kierunkiem Finanse Menadżerskie dnia 28.05.2019r. w godz. 9.50- 15.30 w Budynku N, Aula N organizuje Seminarium Studencko-Doktoranckie. Zapraszamy do wysłuchania wystapień Prelegentów i Studentów i Doktorantów !!!!

Szczegóły i Harmonogram na profilu KN Synergia w Social Media (FB) prowadzony przez Członków KN Synergia:

Zapraszamy!!!!!!

-> KN Synergia wraz ze Studentami kierunku Finanse Menedżerskie 20.03.2019, podczas Dni Otwartych UE w Katowicach - będą reprezentować Finanse Menedżerskie.

Uwaga! Osoby zainteresowane innowacjami technologicznymi!

KN Synergia zachęca do udziału w wydarzeniu:

Wednesday, February 27, 2019, Silesia Blockchain Meetup vol. #8 - Premiera książki "ABC Blockchaina"

Link do wydarzenia: https://www.meetup.com/Silesia-Blockchain-Meetup/events/258940194

Ostatnio w KN Synergia...

Rok Akademicki 2018/2019

• W dniu 10.10.2018r. odbyło się uroczyste otwarcie Roku Akademickiego 2018/2019 dla Członków Koła Naukowego Synergia.
  • 18.10.2018r. Członkowie Koła Naukowego Synergia uczestniczyli w Międzynarodowej Konferencji Sustainable Finance and Investment na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, także angażując się w pomoc organizacyjną.
  • 18.10.2018r. 18.10.2018r. Członkowie Koła Naukowego Synergia aktywnie uczestniczyli w spotkaniu i dyskusjach z cyklu Invest Story dotyczącym Rynku Kapitałowego w Polsce organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie, Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, Państwową Agencję Prasową, Parkiet i Dom Maklerski Noble Securities.

• Udział w Dniach Otwartych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach promując Uczelnię.Dnia 22.03.2018 r., Członkowie KN Synergia uczestniczyli w promowaniu kierunku Finanse Menedżerskie, udzielając odpowiedzi Kandydatom na Studentów oraz dzieląc się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami o Kierunku, Uczelni i aspektach życia Studenta.
  • 10.04.2018 r. Członkowie- Założyciele nowej odsłony KN Synergia postanowili otworzyć nową pełnowymiarową stronę internetową dedykowaną Studentom, którzy są zainteresowani swoim rozwojem, udziałem w konkursach, turniejach, i innych aktywnościach naukowych i samorozwoju, gdzie zamieszczane będą ogłoszenia, informacje etc. Jest to innowacyjna odpowiedź Studentów- Członków Koła na brak istnienia takiej Bazy. Gratulujemy pomysłowości!

W najbliższym czasie wznowi swoją działalność bilingualne Koło Naukowe 'Synergia'!!!

New meeting Agenda will be there soon and bilingual Student Research Group (Scientific Circle) 'Synergia' will have a brand new start!!!

Zapraszam serdecznie!!!   Please, feel free to join us!!!

Szczegóły wkrótce!!!   See You soon!!!

Contact: magdalna.ogorek@ue.katowice.pl