Koło Naukowe Logistyki "NKL Dialog"

Logotyp Koła Naukowego Logistyki Dialog

„NKL Dialog” to Koło Naukowe Logistyki zrzeszające ponad 40 członków – najambitniejszych studentów kierunków logistycznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z dumą możemy stwierdzić, że NKL Dialog to jedno z największych tego typu organizacji w całej Polsce, a może nawet i Europie.

Nasze flagowe konkursy „Liga Młodych Logistyków” oraz „Uniwersytecka Liga Logistyków” są rozpoznawalne w całej Polsce, a co roku bierze w nich udział coraz więcej uczniów i studentów. Laureaci LML oraz ULL z pewnością mogą być uznani za najwybitniejszych młodych logistyków Polski.

Ściśle współpracujemy z Klubem Absolwentów Logistyki i Transportu, z którego członkami współorganizujemy takie przedsięwzięcia, jak „Panel Ekspercki” czy „Mentoring Absolwencki”.

Naszą ideą jest samodoskonalenie, dlatego dla członków Koła organizujemy liczne wizytacje w placówkach firm partnerskich oraz warsztaty szkoleniowe z cyklu „Self-Improvement”. Szkolenia te prowadzą dla nas starsi koledzy z KALiT-u oraz przedstawiciele świata biznesu. Członkowie Koła równie aktywnie uczestniczą w konferencjach oraz warsztatach organizowanych na terenie całej Polski.

ul. Bogucicka 3,
40-283 Katowice
Prezes koła: KONRAD KLIMASZEWSKI
Opiekun koła: DR KRZYSZTOF NIESTRÓJ, PROF. UE
Rok założenia: 1998

nkl.ue.katowice.pl
nkldialog.pl
E-mail: nkldialog@uekat.pl