„Bezpieczeństwo w biznesie” (20.05.2021, godz. 17:00-18:30)

Kurator kierunku „Bezpieczeństwo w biznesie”/ „Bezpieczeństwo wewnętrzne” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach dr hab. Izabella Steinerowska-Streb, prof. UE zaprasza na webinarium: „Bezpieczeństwo w biznesie”

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

20.05.2021 w godz. 17:00- 18:30

platforma MEET: https://meet.google.com/ohm-kbyo-pno

Celem seminarium jest przedstawienie różnych aspektów bezpieczeństwa w biznesie z perspektywy teoretycznej i praktycznej oraz dyskusja nad zagadnieniami dotyczącymi tej problematyki. Prezentowana tematyka jest przedmiotem zajęć oferowanych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na kierunku studiów „Bezpieczeństwo w biznesie”/ „Bezpieczeństwo wewnętrzne”.

Podczas seminarium praktycy będą prezentować zagadnienia związane z bezpieczeństwem danych, bezpieczeństwem w transporcie, bezpieczeństwem imprez masowych oraz z ograniczeniami w stanach nadzwyczajnych i nienadzwyczajnych. Naszymi prelegentami będą eksperci z ING Banku Śląskiego, Zarządu Transportu Zbiorowego w Rybniku, Centrum Badań nad Bezpieczeństwem Transgranicznym w WSB, oraz Ośrodka Koordynacji WPR w Katowicach.

Intencją organizatorów jest podniesienie świadomości o realnych zagrożeniach występujących w biznesie i konieczności zarzadzania bezpieczeństwem firmą. Tym samym chcemy zachęcić kandydatów na studia, studentów oraz przedsiębiorców do zgłębiania tej problematyki.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium!

Webinarium jest bezpłatne, a rejestracja na spotkanie nie jest konieczna. W celu dołączenia do seminarium należy połączyć się przez następujący link na platformie MEET: https://meet.google.com/ohm-kbyo-pno

Dodatkowe informacje dostępne u dra Adama Polko - menadżera kierunku „Bezpieczeństwo w biznesie”/ „Bezpieczeństwo w wewnętrzne”,

e-mail: adam.polko@ue.katowice.pl

Seminarium naukowe:

„BEZPIECZEŃSTWO w biznesie”

20.05.2021 godz. 17:00-18:30

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Link do spotkania na platformie MEET: https://meet.google.com/ohm-kbyo-pno

Harmonogram seminarium

Otwarcie seminarium

dr hab. Justyna Matysiewicz, prof. UE,

Dziekan Szkoły Studiów I i II stopnia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach

Bezpieczeństwo w biznesie – zakres, obszary, formy

dr hab. Izabella Steinerowska-Streb, prof. UE,

Kurator kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrzne” Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Twoje dane – ważna sprawa

Lilianna Rother-Obrączka

Data Protection Officer,

Expert Lead II – Compliance, Centre of Expertise – Compliance,

ING Bank Śląski

Konstytucyjność ograniczeń w stanach nadzwyczajnych i nienadzwyczajnych?

dr hab. Robert Socha, prof. WSB

Bezpieczeństwo w transporcie pasażerskim