Przejdź do menu Przejdź do treści

Konkurs o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą rozprawę doktorską

Zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym.

Pragniemy uprzejmie poinformować, że aktualnie trwa proces przyjmowania prac. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń na adres konkursy@rf.gov.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2024 r.

???? W tegorocznej edycji Konkursu uwzględnione są następujące kategorie prac:

???? Praca licencjacka

???? Praca magisterska

???? Rozprawa doktorska

???? Rozprawa habilitacyjna

Prace zgłaszane do Konkursu mogą być napisane zarówno w języku polskim, jak i angielskim, i podejmować tematykę ochrony klienta na rynku finansowym.

Szczegółowe informacje na temat Konkursu można znaleźć w Regulaminie, który dostępny jest na naszej stronie internetowej: https://rf.gov.pl/o-nas/edukacja/konkurs-rzecznika-finansowego/

NAWA: Nabór wniosków do programu NAWA PRELUDIUM BIS 1

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej ogłosiła otwarcie naboru wniosków w programie umożliwiającym realizowanie zagranicznych staży doktorskich - NAWA PRELUDIUM BIS 1. Celem programu jest wspieranie międzynarodowej mobilności doktorantów poprzez umożliwienie im realizacji staży zagranicznych, związanych z uczestnictwem w projektach badawczych w ramach konkursu Narodowego Centrum Nauki PRELUDIUM BIS 1.
Staże zagraniczne umożliwią doktorantom zdobycie doświadczenia naukowego w europejskich i pozaeuropejskich ośrodkach akademickich lub badawczych oraz nawiązanie międzynarodowej współpracy naukowej. Nabór wniosków w programie będzie prowadzony w sposób ciągły w terminie od 4 stycznia 2021 r. do 10 grudnia 2024 r.  

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca