XIX Konferencja Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki "Nauka młodych 2020 r. – działania badawcze"

 

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych 2020 r. – działania badawcze”, która odbędzie się w dniu 14 września 2020 r. w Siedlcach.

Konferencja prowadzona będzie w 9 sekcjach tematycznych:

 • nauk humanistycznych,
 • nauk inżynieryjno-technicznych,
 • nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
 • nauk rolniczych,
 • nauk społecznych,
 • nauk ścisłych i przyrodniczych,
 • nauk teologicznych,
 • sztuki.

            Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego studenckich i doktoranckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Zgłaszane prace powinny dotyczyć rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających ww. wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.

          Mając nadzieję, iż proponowana problematyka okaże się interesująca, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu. Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz pasjonatów nauki (osoby które posiadają co najmniej tytuł licencjata) - pragnących nawiązać kontakt ze środowiskiem akademickim i wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem młodych naukowców.

W trakcie konferencji przewidujemy konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.

Koszt udziału w konferencji już od 180 PLN. W ramach opłaty zapewniamy materiały konferencyjne, certyfikat czynnego uczestnictwa (tylko w przypadku prezentacji ustnej swoich badań), wyżywienie (obiad, przerwa kawowa).                                                   

Serdecznie zapraszamy

Komitet organizacyjny Konferencji 
Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach

e-mail: kkn@uph.edu.pl   

Link do strony konferencji

Collaborative Doctoral Partnership

Wspólne Centrum Badawcze Komisji Europejskiej (JRC) zaprasza instytucje szkolnictwa wyższego uprawnione do nadawania stopnia doktora do współpracy w ramach programu Collaborative Doctoral Partnership, którego celem jest szkolenie młodego pokolenia doktorantów w poniższych obszarach nauki i technologii z uwzględnieniem polityki naukowej. W ramach programu uczelnie/instytuty mają możliwość we współpracy z JRC przygotować i prowadzić programy doktorskie, a doktoranci prowadzić część swoich badań w Instytutach JRC.

Tegoroczna edycja programu obejmuje następujące obszary:

 • Digital Governance
 • Smart, connected and clean mobility
 • EU Energy Transition
 • Development of methods to monitor progresses, design transformations and identify solutions to achieve SDGs
 • Secure and sustainable supply of raw materials for strategic value chains
 • Artificial intelligence for earth observation
 • Graphic causal models for hybrid threats
 • Resilience of built infrastructure to natural and man-made hazards
 • Health promotion and prevention of non-communicable diseases (NCDs)
 • Non-power nuclear and radiological technologies to achieve the SDGs 2030 Agenda
 • Synergies of qualitative and quantitative methods for anticipation activities
 • Behavioural insights applied to policy-making
 • Robustness in complex data analysis and statistical modelling

Termin składania wniosków: 3 maja 2020

Więcej informacji

Konferencja "EUREKA" w trybie ON-LINE

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w VII Ogólnopolskiej Konferencji Interdyscyplinarnej „EUREKA.

W związku z decyzją Premiera dotyczącą wprowadzenia stanu epidemii, pragniemy poinformować, że podjęliśmy działania które pozwolą pogodzić troskę o Państwa zdrowie, ale też nie pozbawią Państwa możliwości prezentacji oraz budowania własnego dorobku naukowego.

Podjęto następujące decyzje:

- uczestnictwo w Konferencji zostaje ograniczone do udziału jednodniowego,

- Konferencja EUREKA odbędzie się w trybie ON-LINE, w dniu 12.05.2020 r. przy wykorzystaniu platformy e-learning,

- w związku z faktem ograniczenia prac uczelni, termin przyjmowania zgłoszeń zostaje przesunięty do dnia 17.04.2020 r.,

- Uczestnicy Konferencji proszeni są o przesłanie prezentacji Power Point z prezentowanym tematem, zapisaną w formacie pdf. do dnia 30.04.2020 r. Wszystkie prezentacje zostaną zamieszczone na platformie do dnia Konferencji.

- szczegółowe informacje dotyczące przebiegu Konferencji każdy z Uczestników otrzyma drogą mailową,

- wszystkie certyfikaty zostaną przesłane uczestnikom Konferencji ON-LINE w wersji papierowej, poprzez pocztę na wskazany adres,

- przyjmowanie artykułów do publikacji odbywa się w normalnym trybie. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie konferencji: WWW.KONFERENCJA-EUREKA.PL 

19th International Conference 20-24 August 2020 Burgas, Bulgaria

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w konferencji, która odbędą się w dniach 20-24 sierpnia 2020 r. w Burgas  w Flora Expo Center na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego (UE). 

Szczegóły dostępne TUTAJ

MIC 2020 (Ljubljana, Slovenia)

Zapraszamy do udziału w 20. Międzynarodowej Konferencji Zarządzania (MIC 2020), która odbędzie się w City Hotel, Lublana, Słowenia.  Planowana data konferencji na 27–30 maja 2020 r. zostanie zmieniona i podana wkrótce.

Celem konferencji jest omówienie różnych aspektów zarządzania globalną gospodarką, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania, ekonomii, finansów, międzynarodowych instytucji i rozwoju, turystyki, cyfryzacji, energii i klimatu, a także zaoferowanie naukowcom i specjalistom możliwości dyskusji na temat innych problemy globalnego rozwoju.

Kontakt

E-mail: mic@fm-kp.si

Szczegóły na stronie: www.mic.fm-kp.si

Międzynarodowe seminarium International Research Symposium in Service Management

Szanowni Państwo,

Z wielką przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić do udziału w międzynarodowym seminarium International Research Symposium in Service Management, którego organizatorem jest Prof. Jay Kandampully, światowej sławy naukowiec w obszarze zarządzania usługami, edytor czasopisma naukowego Journal of Service Management. Seminarium odbywa się po raz jedenasty i w tym roku instytucją goszczącą jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

W szczególności seminarium kierowane jest do doktorantów i młodych naukowców. Oprócz możliwości prezentacji swoich dokonań naukowych daje szansę udziału w szkoleniach i dyskusjach poświęconych zasadom przygotowania artykułów naukowych, realizacji badań naukowych i prezentacji wyników na arenie międzynarodowej.

Udział w konferencji daje również możliwość publikacji w następujących międzynarodowych czasopismach naukowych:

Journal of Service Management (JOSM), Journal of Service Theory and Practice (JSTP), International Journal of Services, Economics and Management (IJSEM), i European Business Review (EBR).

Więcej informacji:

irssm11.ue.katowice.pl  

ulotka

Zapraszamy do udziału
Komitet Organizacyjny IRSSM

 

 

EKONOMIA-FINANSE-ZARZĄDZANIE

19-ta Międzynarodowa Konferencja Pracowników Nauki i Ludzi Biznesu   (EKONOMIA - ZARZĄDZANIE - FINANSE)   Nowe Wyzwania w Polityce Gospodarczej, Biznesie i Zarządzaniu

PLANOWANA PIERWOTNIE się w dniach 25-26.05.2020 ODBĘDZIE SIĘ w terminie  listopad/grudzień 2020 (wkrótce podana zostanie informacja) w Warszawie.

Formularz zgłoszenia z abstraktem oraz szczegółowe informacje zw. z publikacjami znajdują się na stronie konferencji: https://konferencja.jemi.edu.pl/pl/