Skład Rady Szkoły Doktorskiej

dr hab. Artur Walasik, prof. UEprzewodniczący
dr hab. Izabela OstojKolegium Ekonomii
dr hab. Andrzej PiosikKolegium Finansów
prof. dr hab. Jerzy GołuchowskiKolegium Informatyki i Komunikacji
prof. dr hab. Wojciech DyduchKolegium Zarządzania
prof. dr hab. Maja Szymura-TycKolegium Zarządzania
prof. dr hab. Janina HarasimKolegium Finansów
dr hab. Tomasz WachowiczKolegium Informatyki i Komunikacji
dr hab. Jacek PietruchaKolegium Ekonomii
mgr Łucja Waligóraprzedstawiciel samorządu doktorantów

Harmonogram posiedzeń Rady Szkoły Doktorskiej

  • 5.12.2019 r.
  • 5.03.2020 r.
  • 14.05.2020 r.
  • 15.10.2020 r.
  • 3.12.2020 r.
  • 18.02.2021 r.
  • 11.03.2021 r.
  • 13.05.2021 r.