Informacje bieżące dla słuchaczy UETW

Zapraszamy słuchaczy do zapisów na proponowane wycieczki, które odbędą się wg następującego planu:

24 maja 2017 - Wycieczka do siedziby Radia Katowice, zwiedzanie siedziby radia oraz wystawa malarza Aleksandra Żywieckiego. Zapisani słuchacze spotykają się przed wejściem 24 maja o godz. 9:50, przy ul. Ligonia 29.

27 maja 2017 - Ogólnopolska Olimpiada Uniwersytetów Trzeciego Wieku w Łazach k/Zawiercia. Nasz uniwersytet będzie reprezentowało 13 słuchaczy. Zapraszamy do wyjazdu zawodników i kibiców.

2 czerwca 2017 - Wycieczka do Żywca, w programie: Rejs po Jeziorze Żywieckim, Muzeum Miejskie w Żywcu, Park Miniatur. Zapisy przed wykładem lub telefonicznie w biurze UETW. Wycieczka Busem, ilosć miejsc ograniczona.

24 czerwca 2017 - Wycieczka autokarowa do Gliwic nt. "Historia kremu Nivea" w programie wykład, muzeum, rejs statkiem. Zapisy 1 czerwca przed wykładem lub telefonicznie w biurze UETW.

21 czerwca grupa słuchaczy wyjeżdża na aktywny wypoczynek do Chorwacji oraz udział w imprezie Karnawał na Korczuli.

Zainteresowanych słuchaczy  zapraszamy do zapisów