Wydanie z 22 listopada 2021 r.

Aktualności!

Księgarnie współpracujące

Miło nam przedstawić nowych partnerów dystrybucyjnych:

  1. Księgarnia Prawnicza w Katowicach. Mieści się w Katowicach przy ul. Bankowej 11B, w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Dysponuje bogatą ofertą publikacji Wydawnictwa, dostępną stacjonarnie i za pośrednictwem strony WWW.

  2. Asortyment naszych publikacji prowadzi także Księgarnia PWN oferująca sprzedaż wysyłkową książek.


Serdecznie zapraszamy do zakupów!


Plan Wydawniczy 2022

Wydawnictwo rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń publikacji planowanych do wydania w 2022 r. Prosimy o przesyłanie formularzy zbiorczych dla poszczególnych Katedr do dnia 10 grudnia 2021 r. na adres biura Wydawnictwa oraz w wersji elektronicznej na adres e-mail: wydawnictwo@ue.katowice.pl.


Artykuły do czasopism uczelnianych

Nabór artykułów naukowych do czasopism uczelnianych odbywa się w trybie ciągłym. Propozycje w tym zakresie prosimy uzgadniać bezpośrednio z Redakcjami czasopism, których adresy znajdują się na stronie internetowej.


Wydało się!

Polecamy najświeższe nowości wydawnicze:Jak nam się wydaje?

Autorów planujących publikowanie prac w naszym Wydawnictwie zachęcamy do zapoznania się z przebiegiem cyklu wydawniczego.


Gdzie kupić publikacje Wydawnictwa?

Sprzedaż publikacji Wydawnictwa prowadzą księgarnie:

Publikacje elektroniczne są dostępne w zasobach:Wydawnictwo na Facebooku!

Serdecznie zapraszamy do polubienia i obserwowania profilu Wydawnictwa na portalu społecznościowym Facebook: @wydawnictwouekatowice.


Skontaktuj się z nami!

Wszyscy pracownicy Wydawnictwa są gotowi udzielić Państwu wsparcia i rozwiać wątpliwości dotyczące etapów publikowania – zapraszamy do kontaktu!