Szczegóły wydarzenia
  Konferencje naukowe

Trzeci Międzynarodowy Kongres CEWSE "European Security and Stability in a Complex Global Order – How to Enhance the European Competitiveness”

Międzynarodowa konferencja naukowa w ramach projektu realizowanego w Szkole Głównej Handlowej w latach 2016–2019 przy współfinansowaniu Programu Erasmus+ Unii Europejskiej i kierowanego przez przez prof. zw. dr hab. Ewę Latoszek. Jednym z partnerów projektu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, a także: Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, Centrum Europejskie Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Gdański. Kongres został objęty Honorowym Patronatem J. M. Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, patronatem Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Organizacja:
Katedra Międzynarodowych Stosunków Ekonomicznych UE w Katowicach, Centrum Doskonałości Jeana Monneta w SGH (Jean Monnet Centre of Excellence at SGH Warsaw School of Economics, CEWSE), Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz inni Patrnerzy
Lokalizacja:
Aula CNTI
Początek:
pon, maj 20, 2019 o 10:00
Koniec:
pon, maj 20, 2019 o 18:00