XIII Rybnickie Targi Edukacji 20 marca [Uwaga! Zmiana terminu na 17 kwietnia]

Z okazji Dnia Wagarowicza 20 marca 2020 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Filii w Rybniku (Rybnik, ul Rudzka 13C - Kampus) odbędzie się szereg imprez w ramach XIII Rybnickich Targów Edukacji. [Uwaga! Ze względu na sytuacje epidemiologiczną zmiana terminu na 17 kwietnia 2020 r.]

W programie*:

• Powitanie przez Organizatorów Rybnickich Targów Edukacji
  • Wykład "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" – Mateusz Zając (Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej)
  • Konkursy z nagrodami "Co wiesz o studiowaniu…"
  • Spotkanie ze studentami
  • Prezentacja "Dobra szkoła + dobry zawód = dobra praca? Sposób na udaną karierę” - Beata Zelent-Bieniek (Urząd Pracy w Rybniku)

Dodatkowo 9.00 – 14.00 – zwiedzanie Kampusu, stoiska z ofertą edukacyjną (prezentować się będą m.in. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, Rybnickie Centrum Edukacji Zawodowej, Szkoły Policealne, TEB Edukacja).

*Ze względu na zmianę terminu program wydarzenia może ulec zmianie.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Filii w Rybniku.