Wyjazdy adaptacyjne dla nowych studentów!

Jak co roku organizacje studenckie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizują obozy adaptacyjne dla nowych studentów. Jest to niezwykła szansa, aby jeszcze przed rozpoczęciem studiów zawrzeć nowe znajomości, aktywnie spędzić ostatnie dni lata i przy okazji dowiedzieć się ciekawostek na temat uczelnianych realiów od Waszych starszych koleżanek i kolegów :)

W ofercie organizacji studenckich można znaleźć:

• Obóz adaptacyjny w Zakopanem

Parlament Studencki ma przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w największym, jedynym w swoim rodzaju obozie adaptacyjnym. Jeśli oczekujecie studenckiej zabawy w klimacie niczym z amerykańskich komedii, czytajcie dalej.

Obóz organizowany jest co roku z myślą o maturzystach rozpoczynających studia na UE Katowice. Hasła przewodnie naszego wyjazdu to dobra zabawa, integracja i nowe doświadczenia. Uczestnicy mają szansę przeżyć jedną z najwspanialszych przygód swojego życia, poznając przy tym tajniki studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, a także zawierając mnóstwo nowych znajomości. Głównym celem obozu jest świetna studencka zabawa pod opieką starszych koleżanek i kolegów z Parlamentu Studenckiego.

Organizator: Parlament Studencki
Miejsce: Zakopane
Termin: 2-11 września 2018 r.
Koszt: 550 zł
Więcej informacji i zapisy: www.adapciak.com

• Adapciak nad morzem

Jak dobrze wykorzystać najdłuższe wakacje życia? Wybierając się na wyjazd dla przyszłych studentów!

Adapciak NZS-u to jedyny taki wyjazd adaptacyjny nad morze. Jedziemy do Chłapowa, gdzie każdy Adapciakowicz pozna innych pierwszoroczniaków, a także starszych studentów, którzy opowiedzą o studenckim życiu. Wyjazd ten to nie tylko dobra możliwość do zapoznania się z realiami studiów, ale także świetna okazja do zabawy! W tym roku przygotowaliśmy dla Was 10 imprez w klimatach subkultur.

Co jeszcze przed Wami? Gra miejska, nasz prywatny festiwal kolorów, świetna zabawa na plaży, wypad do parku linowego oraz wiele innych! Gwarantujemy Wam świetną zabawę, możliwość zawarcia znajomości na długie lata, a także łatwiejszy start w życie akademickie!

Widzimy się we wrześniu!

Organizator: Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Miejsce: Chłapowo
Termin: 3-14 września
Cena: 549 zł
Więcej informacji i zapisy: www.adapciak.com.pl

• Adapciak w Ustroniu

Brak pomysłu na najlepsze zakończenie wakacji zaraz przed rozpoczęciem studiów? Mamy dla Ciebie perfekcyjne rozwiązanie ~ Wyprawa Adpaciak 2018! Jedyna okazja, by poznać studenckie życie od kuchni, zyskać złote rady od starszych roczników oraz bawić się codziennie do białego rana w towarzystwie studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach! Co zapewniamy? Świetną zabawę, nieustanną integrację oraz dobry (lub raczej najlepszy) start Twojej uniwersyteckiej przygody!

Organizator: Organizacja Studencka Paneuropa
Miejsce: Ustroń "Ondraszek"
Termin: 12-20 września 2018 r.
Koszt: 549 zł
Szczegóły: www.facebook.com/WyprawaAdapciak