Dni Otwarte

  • Dni Otwarte UE Katowice
  • Dni Otwarte UE Katowice

Wszystkich kandydatów marzących o studiowaniu w najlepszym i najbardziej perspektywicznym miejscu do rozpoczęcia kariery, prowadzącej do świata wielkiego biznesu gościliśmy na Dniach Otwartych naszego Uniwersytetu.

Nasza Uczelnia sugerując się najnowszymi trendami oraz Waszymi oczekiwaniami w tym roku przygotowała szereg atrakcji - zarówno tych tradycyjnych, jak i innowacyjnych. Kierując się hasłem "wirtualnie i globalnie" gościliśmy Was zarówno na kampusie, jak i w przestrzeni sieciowej. Wachlarz możliwości zawierał zarówno tradycyjne elementy wirtualnego świata, takie, jak zdjęcia, relacje na żywo, czy wideokonferencje, jak i rozwiązania z zakresu najnowszych technologii - wirtualne gry, spacery i wiele innych.

Dni Otwarte odbyły się w dniach 29-30 marca 2017 r. 

Podczas zwiedzania naszego kampusu opowiedzieliśmy kandydatom, jakie kierunki oraz specjalności oferujemy, a także w jakiej branży będą mogli rozpocząć swoją karierę zawodową po ich ukończeniu. Pomogli im w tym nasi studenci, którzy towarzyszyli kandydatom podczas zwiedzania Uczelni oraz odpowiadali na wszystkie pytania, te formalne, jak i inne. ;)

Była to doskonała okazja do wcielenia się w rolę studenta i przekonania na własnej skórze, jak wygląda życie na Uczelni.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się ponownie już w październiku.

Wybierzecie UE Katowice ;)

Zobaczcie, jak do wzięcia udziału w Dniach Otwartych namawiał nasz prof. dr hab. Wojciech Dyduch: