Telemost z Uniwersytetem Medycznym w Smoleńsku w języku rosyjskim

W środę 27 maja o godz. 15:00 czasu polskiego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniu online w języku rosyjskim. Uniwersytet Medyczny w Smoleńsku przygotował otwarte warsztaty językowe z języka rosyjskiego oraz wystąpienie w którym udział wezmą rusycyści, studenci, słuchacze uniwersytetów trzeciego wieku oraz miłośnicy kultury rosyjskiej. Spotkanie odbędzie się z wykorzystaniem platformy Google Meet. Wydarzenie koordynuje Pani Bożena Kopoczyńska w ramach działalności koła Naukowego Matrioszka. Aby móc uczestniczyć w zajęciach wystarczy komputer, telefon i połączenie z internetem. Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie mailowe na adres katarzyna.franke@ue.katowice.pl lub bezpośrednio do Pani B. Kopoczyńskiej. Serdecznie zapraszamy do udziału.