IT Security Management 2017

14 listopada 2017 r. w Auli Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych odbędzie się międzynarodowa konferencja pt. "IT Security Management - Zarządzanie Bezpieczeństwem IT - Nauka i Biznes".

Konferencja poświęcona tematyce ochrony danych osobowych adresowana jest do studentów i pracowników. ZBIT’2017 jest odpowiedzią na zainteresowanie przedstawicieli nauki i biznesu seminariami na temat bezpieczeństwa, kontroli i audytu systemów i technologii informatycznych, organizowanych od 2014 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z ISACA Katowice Chapter, Instytutem Audytorów Wewnętrznych IIA Polska, Regionalną Izbą Gospodarczą w Katowicach,NTIE, oraz SAS Institute Polska i ING Services Polska.

Więcej informacji na stronie: zbit2017.ue.katowice.pl