Twoja Kariera – zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy

Zachęcamy do śledzenia zakładki "Twoja kariera" w której studenci i absolwenci znajdą m.in.: projekty edukacyjno-doradcze, krajowe praktyki studenckie, oferty praktyk, staży i pracy, bezpłatne publikacje i wiele innych informacji.

Wraz z początkiem roku akademickiego zapraszamy studentów i absolwentów naszej Uczelni do uczestnictwa w bezpłatnych szkoleniach, warsztatach i spotkaniach organizowanych, współorganizowanych i wspieranych przez nasze Biuro w ramach licznych projektów. Informacje na ten temat publikujemy w sekcji Studenci -> Twoja Kariera -> Aktualności oraz na FanPage’u Twoja Kariera – UE Katowice.

Zachęcamy również do zapoznania się z nową procedurą praktyk. Z myślą o ułatwieniu studentom odbywania praktyk wszystkie dokumenty zostały ujednolicone. Informacje na temat wymagań i przebiegu praktyk oraz dokumentów obowiązujących podczas praktyk można znaleźć w sekcji Studenci -> Twoja Kariera -> Krajowe Praktyki Studenckie.

Zapraszamy również do aplikowania na oferty pracy, praktyk, staży itp., które udostępniamy w sekcji Studenci -> Twoja Kariera -> Oferty rekrutacyjne.

Więcej informacji: sekcja Studenci -> Twoja Kariera.