Wiosna z Horyzontem 2020

W związku z bieżącą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa zostaje zmieniona formuła trzeciej, ostatniej edycji Dnia z Horyzontem 2020.


Obrazek przedstawia logo Horyzont 2020, składające się z napisu i rysunku kuli ziemskiej w kolorze granatowym.
Źródło: www.kpk.gov.pl

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, zamiast tradycyjnego spotkania, Wiosna z Horyzontem 2020 proponuje wirtualną kampanię informacyjną.

Począwszy od 25 marca 2020 r., w regularnych odstępach, będą publikowane filmy z wystąpieniami prelegentów. W trakcie i bezpośrednio po prezentacjach ekspertów KPK na temat ostatnich w H2020 konkursów, będzie możliwy kontakt z prelegentami.

W tym tygodniu :

  • Środa 25 marca – prof. dr hab. Grzegorz Wrochna, Podsekretarz Stanu w MNiSW o wynagrodzeniach w programie Horyzont 2020
  • Czwartek 26 marca – „Od Horyzontu 2020 do Horyzontu Europa” dr inż. Zygmunt Krasiński, Katarzyna Walczyk-Matuszyk, Dyrekcja KPK PB UE oraz „Business &S cience Poland” Ewa Kocińska-Lange (Dyrektor Generalny ds. Badań i Innowacji, Business & Science Poland)
  • Piątek 27 marca – „Historie sukcesu w H2020, czyli dlaczego warto brać udział” prof. Krzysztof Kurek (Dyrektor Narodowego Centrum Badań Jądrowych) oraz dr Agata Goździk (Instytut Geofizyki PAN)

Następnie, od poniedziałku 30 marca publikowane będą kolejne prezentacje ekspertów KPK dotyczące ostatnich konkursów w Horyzoncie 2020 oraz prezentacje o Europejskiej Radzie ds. Innowacji  (grafik publikacji będzie uaktualniany na bieżąco).

Nagrania będą publikowane codziennie o godz. 10:00. Od godziny 10:30 do 12:00  udostępniony będzie specjalny czat. Link do czatu uczestnicy zarejestrowani na wydarzenie otrzymają mailem.

Zachęcamy do śledzenia kanałów na Twitterze i Facebooku.

Regulamin oraz szczegółowe informacje na stronie.