Połączenia prawne według MSSF i Ustawy o rachunkowości

Katedra Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej serdecznie zaprasza na wykład nt. "Połączenia prawne według MSSF i Ustawy o rachunkowości. Identyfikacja różnic", który odbędzie się 14 maja 2019 r., w godz. 13:00-15:30 w sali 5.15@ CNTI. Patronat nad warsztatami sprawuje BDO.


Spotkanie poprowadzą biegli rewidenci mgr Marcin Krupa Partner w Dziale Rewizji Finansowej i mgr Adam Machay Menedżer w Dziale Rewizji Finansowej BDO Kraków.

BDO jest międzynarodową firmą audytorsko-konsultingową działającą na rynku polskim od ponad 28 lat i tworzącą globalną sieć firm audytorskich w 154 krajach. Łączy pięć kluczowych linii biznesowych: Audyt i Doradztwo Rachunkowe, Doradztwo Podatkowe, Usługi Księgowe i Doradztwo IT, Doradztwo Finansowe i Gospodarcze oraz Szkolenia, które zlokalizowane są w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

Liczba uczestników w spotkaniu jest ograniczona.

Zaproszenie kierujemy do całej społeczności Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, w szczególności do studentów Wydziału Finansów i Ubezpieczeń ze specjalności: rachunkowość, rachunkowość i podatki, rewizja finansowa.

Prosimy o przesłanie zgłoszenia uczestnictwa najpóźniej do dnia 13 maja 2019 r. na adres: j.wartini_twardowska@ue.katowice.pl