UE Katowice partnerem instytucjonalnym EEC

Już w maju odbędzie się XI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego (European Economic Congress). Partnerem instytucjonalnym największej imprezy gospodarczej w Europie Centralnej jest Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.


UE Katowice partnerem EEC

Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 13-15 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. W tegorocznej edycji weźmie udział blisko 900 prelegentów, 11,5 tys. uczestników, w tym ponad 700 przedstawicieli mediów. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Udział możliwy po rejestracji na stronie: eecpoland.eu.

Więcej informacji również w mediach społecznościowych #EEC2019:

Uniwersytet Ekonomiczny jest także partnerem instytucjonalnym European Start-up Days pierwszego tak dużego wydarzenia łączącego start-upy i korporacje oraz organizacje wsparcia biznesu. Celem imprezy jest integracja środowiska młodych przedsiębiorców z ekspertami, prezesami dużych spółek, inwestorami i odnoszącymi sukcesy biznesmenami, którzy są obecni na Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach - największej imprezie gospodarczej w Europie Centralnej, która w zeszłym roku zgromadziła rekordową liczbę ponad 11,5 tys. uczestników.

Więcej informacji na stronie: estartupdays.eu 

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach, podobnie jak w ubiegłych latach, jest współorganizatorem piątej edycji projektu EEC – Liderzy Przyszłości. Projekt EEC – Liderzy Przyszłości (EEC – Leaders of Tomorrow) to przedsięwzięcie mające na celu zwiększenie udziału młodych w życiu publicznym oraz promowanie aktywnej postawy obywatelskiej. Naczelnym założeniem projektu jest stworzenie przestrzeni włączającej w europejską debatę przyszłych liderów życia gospodarczego i publicznego oraz szersze otwarcie Kongresu na ludzi młodych – przedsiębiorczych i aktywnych, śmiałych i samodzielnie myślących.

Więcej informacji na stronie: eec-liderzy.eu.