13. Akademia Biznesu - bezpłatne szkolenia

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami serdecznie zaprasza studentów i absolwentów naszej Uczelni na szkolenia, warsztaty i spotkania organizowane w ramach cyklu edukacyjnego "Akademia Biznesu" (20-23.03.2017).


"Akademia Biznesu" to cykl spotkań, szkoleń i warsztatów promujących i wspierających przedsiębiorczość wśród studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Celem projektu jest zwiększenie świadomości i poszerzenie wiedzy studentów i absolwentów Uniwersytetu z zakresu samozatrudnienia.

W ramach tego projektu organizowane są spotkania z właścicielami firm oraz szkolenia i warsztaty podejmujące tematykę zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest dwa razy w roku (edycja wiosenna i jesienna).

akademia biznesuHARMONOGRAM NAJBLIŻSZEJ AKCJI:

  • 20.03.2017 r. godz. 10:00 – 13:30 

Biznesplan krok po kroku (w tym: jak przygotować wniosek o dofinansowanie działalności gospodarczej) oraz biznesowa gra symulacyjna. Zapisz się

  • 22.03.2017 r. godz. 10:00 – 12:00

Zakładasz firmę? Zatrudniasz pracowników? Poznaj ABC płatnika składek na ubezpieczenia społeczne. Zapisz się

  •  23.03.2017 r. godz. 10:00 – 13:00

Źródła finansowania działalności gospodarczej (w tym: fundusze unijne). Zapisz się

Uczestnicy szkolenia otrzymają zaświadczenia.

Na każde szkolenie obowiązują zapisy. Uczestnictwo w szkoleniu zostanie potwierdzone e-mailowo, w terminie do 4 dni od przysłania zgłoszenia.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły

Wydarzenie na FB