14. Akademia Biznesu za nami!

Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach dziękuje partnerom i uczestnikom za udział w 14. Akademii Biznesu, która odbyła się w dniach 23-26 października 2017.

Cztery dni warsztatów i szkoleń z udziałem ekspertów - "Akademia Biznesu" to cykliczny projekt edukacyjny mający na celu poszerzenie wiedzy studentów i absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z zakresu samozatrudnienia. W ramach tego projektu organizowane są spotkania z właścicielami firm oraz szkolenia i warsztaty podejmujące tematykę zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Projekt realizowany jest dwa razy w roku (edycja wiosenna i jesienna). Do udziału w Projekcie zapraszani są przedstawiciele firm i instytucji, które chcą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podczas 14. Akademii Biznesu zrealizowano następujące szkolenia i warsztaty:

• Pozyskiwanie środków finansowych na założenie własnej działalności gospodarczej z elementami biznesplanu,
  • Savoir vivre w biznesie,
  • Zarządzanie ryzykiem finansowym w biznesie i życiu osobistym,
  • Być jak Napoleon – strategia promocji i rozwoju firmy.

Prelegentami, trenerami byli:

• Magdalena Miszczak – Doradca zawodowy w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach,
  • Patrycja Błach – Area Manager w Profi Credit Polska S.A.,
  • Mateusz Zając – Regionalny Dyrektor Programów Edukacji Ekonomicznej w Centrum Prawa Bankowego i Informacji Sp. z o.o.,
  • Ewa Bensz – Właścicielka firmy Lucky Mind.

Serdecznie dziękujemy prelegentom i trenerom, a także uczestnikom zajęć za tak liczny i aktywny udział.

Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych inicjatywach organizowanych i promowanych przez Biuro Współpracy z Gospodarką i Absolwentami Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są: