AIESEC Katowice rekrutuje!

Między 7 a 29 stycznia trwa rekrutacja do oddziału lokalnego AISEC Katowice. Wypełnij aplikację i już dziś dołącz do największej, niezależnej organizacji prowadzonej przez 70 000 młodych ludzi w 122 krajach świata.


Zastanawiasz się, co można robić podczas studiowania? Słowo ambicja i rozwój nie są Ci obce? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? Zastanawiasz się, czy w Katowicach jest miejsce, w którym rozwiniesz umiejętności miękkie i zyskasz praktyczne doświadczenie w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, czy zarządzanie zasobami ludzkimi? A może chcesz polepszyć swoje umiejętności językowe?

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania "TAK" i chcesz zrobić odważny krok w życiu to dołącz do globalnej organizacji młodych, działającej w ponad 120 krajach na całym świecie.

AIESEC jest największą, niezależną organizacją prowadzoną przez 70 000 młodych ludzi w 122 krajach świata. Od niemal 70 lat celem stowarzyszenia jest rozwój cech liderskich poprzez możliwość realizacji projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział Lokalny AIESEC KATOWICE UE zaprasza do kontaktu drogą mailową: aiesec.katowice@gmail.com oraz odwiedzania biura, które mieści się w budynku F w sali 213.

Proces rekrutacji trwa od 7 do 29 stycznia.

Aplikować można na stronie: http://aiesec.pl/rekrutacja/