Akademia Liderów Rynku Kapitałowego

Czujesz, że świat finansów to Twoje miejsce? Zdobądź praktyczną wiedzę bezpośrednio od najlepszych zarządzających i menadżerów! Dołącz do Akademii Liderów Rynku Kapitałowego Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z finansami, czy masz już doświadczenie i wiedzę o rynku - Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to miejsce dla Ciebie!

Akademia Rynku KapitałowegoAkademia obejmuje 2 intensywne tygodnie Szkoły Letniej (27.06-8.07.2016), w kameralnym gronie 30-u pełnych motywacji ludzi o podobnych aspiracjach. Spotkasz najwybitniejszych specjalistów sektora finansów w Polsce, z którymi będziecie analizować case’y i rozwiązywać realne problemy firm, wyceniać spółki i wprowadzać je na giełdę, przygotowywać fuzje i przejęcia, prezentować swoje rekomendacje przed komitetem inwestycyjnym i wiele, wiele innych – a wszystko to pod okiem ludzi, którzy na takich transakcjach zjedli zęby.

• Brzmi za dobrze, aby to była prawda? Projekt nie tylko jest bezpłatny, ale organizator pokrywa koszty pobytu w komfortowym ośrodku konferencyjnym nad Zalewem Zegrzyńskim.
  • Zwieńczeniem projektu jest płatny staż w jednej z firm partnerskich. Nieważne czy marzysz o pracy w konsultingu, bankowości inwestycyjnej czy funduszu PE – Akademia pomoże ci urzeczywistnić Twoje plany.

ALRK to nie tylko prawdziwy zastrzyk energii do realizacji swoich marzeń i marka, która zapewnia lepszy start na rynku pracy. To wstęp do społeczności niesamowitych ludzi, którzy zostaną z Tobą na długo po zakończeniu projektu. Grono Alumnów ALRK liczy prawie 300 osób i jest to wyjątkowa w skali kraju grupa, która wspiera się zawodowo, naukowo i towarzysko

• Zapraszamy studentów (od 3. roku studiów) oraz absolwentów do 26. roku życia, pasjonatów rynków finansowych.
  • Aplikować można do 24 kwietnia 2016 poprzez wypełnienie formularza na stronie Fundacji: www.paga.org.pl/alrk

Projekt organizowany jest już od 11 lat przez Fundację im. Lesława A. Pagi we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych.

Partnerzy poprzedniej edycji: Bastion Group | Bridgepoint | CAG | CFA Society Poland | CMS | Credit-Suisse | EY | Enterprise Investors | Giełda Papierów Wartościowych | Giza Partners | Fidea | Goldman Sachs | ICENTIS Capital | Innova Capital | J.P.Morgan | KDPW | McKinsey&Company | Montagu PE | PKO Bank Polski | Polskie Koleje Państwowe| PZU | Societe Generale | Standard &Poors | zeb/ | Związek Maklerów i Doradców.

Akademia Rynku Kapitałowego