Bez grosza przy duszy - spotkanie z Patrykiem Świątkiem

Poznaj człowieka, który pewnego dnia wziął plecak i ruszył autostopem w podróż - bez grosza przy duszy! Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus zaprasza 16 listopada o 17:30 do 201E na spotkanie z Patrykiem Świątkiem - podróżnikiem i laureatem nagrody Blog Roku 2011.


Katolicki Związek Akademicki Gaudeamus zaprasza na spotkanie z Patrykiem Świątkiem - podróżnikiem, twórcą bloga "Paragon z podróży", laureatem nagrody Blog Roku 2011, liderem stowarzyszenia "Łanowa" zajmującym się niepełnosprawnymi dziećmi, autorem książki "Dotknij Boga".

Patryk Świątek - podróżnik, który wyruszył autostopem w drogę, bez grosza przy duszy, zostawiając wszystko i polegając w swojej wędrówce na prowadzeniu Opatrzności, opowie nam kogo spotkał, z kim rozmawiał, gdzie był i czego doświadczył. Przede wszystkim jednak dlaczego zdecydował się na tak niebezpieczną podróż oraz co ważnego ta podróż mu uświadomiła.

Spotkanie będzie miało charakter rozmowy, oczywiście z możliwością zadawania pytań zaproszonemu przez nas gościowi.

Już w czwartek 16 listopada 2017 r. o godz. 17:30 w sali 201E.

Wstęp wolny. Przyjdź i przekonaj się o niezwykłej odwadze i całkowitym zaufaniu, które doprowadziło naszego gościa do miejsc i do ludzi, o których istnieniu nawet nie miałeś pojęcia.

Wydarzenie na Facebook'u