Bilet za złotówkę Kolei Śląskich już dostępny!

1 września ruszyła akcja Kolei Śląskich "Studenciak-Weekend", w ramach której studenci mogą podróżować w weekendy za symboliczną złotówkę.

Oferty specjalne Kolei Śląskich dla studentów:

• "Studenciak-Weekend" - to bilet imienny, ważny w dowolny weekend września na przejazd tam i z powrotem w wybranej relacji, dostępny dla wszystkich studentów posiadających aktualną legitymację studencką. Jego koszt to symboliczne 1 zł

• "Studenciak" - akcja Kolei Śląskich kierowana do nowych studentów, która ruszy już w październiku. W ramach akcji dla studentów dostępny będzie bilet miesięczny w cenie symbolicznej złotówki. Akcja adresowana jest do studentów I semestru I roku studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Dodatkowe informacje dotyczące specjalnych ofert dostępne są na stronie internetowej:
www.kolejeslaskie.com/rok-studenta.