CINiBA nocą naładuje mocą!

Akcja adresowana jest do studentów, którzy przygotowują się do zimowej sesji egzaminacyjnej. Zapraszamy do korzystania z przestrzeni wspólnej książnicy UŚ i UE, ze zbiorów i fachowej pomocy bibliotekarzy.

Od 28 stycznia (czwartek) do 12 lutego (piątek) 2016 r. CINiBA będzie otwarta do godziny 23:00. W soboty, 30 stycznia i 6 lutego, do 20:00.

Informacje organizacyjne

• do 23:00 będą otwarte: strefy wolnego dostępu, czytelnie (w tym kabiny do pracy indywidualnej) i czytelnia prasy,
  • wypożyczalnia i magazyn będą czynne do 20:00,
  • zamówienia na zbiory z magazynu będzie można składać do 19:30,
  • wypożyczenia nocne w tych dniach będą wyłączone,
  • szatnia będzie czynna do 20:00, później będzie możliwe korzystanie wyłącznie z szafek depozytowych.

Akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!" powstała z inicjatywy Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach i Samorządu Studenckiego Uniwersytetu Śląskiego.

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy także do dołączenia do wydarzenia na Facebooku.