Debata na Stadionie Śląskim

28 maja br. o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego w Chorzowie odbędzie się I Debata Koła Naukowego "Ekonomia Sportu", działającego przy Katedrze Ekonomii na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Debata pt. "Współczesny rynek sportu w Polsce: szanse i wyzwania", jest współorganizowana przez Stadion Śląski.

Uczestnikami dyskusji w debacie będą znaczący przedstawiciele środowiska biznesu sportowego, m.in. prezesi zarządu, menedżerowie oraz dyrektorzy klubów sportowych.

Celem debaty będzie zapoznanie uczestników z funkcjonowaniem profesjonalnego sportu na przykładzie różnych dyscyplin sportowych. Debata stanowić będzie również podsumowanie pierwszego roku działalności Koła Naukowego "Ekonomia Sportu".

Zapraszamy serdecznie do udziału w debacie pracowników, studentów oraz absolwentów naszego Uniwersytetu. Udział bezpłatny.

Więcej informacji udziela opiekun koła: dr Artur Grabowski (e-mail: artur.grabowski@ue.katowice.pl)